خانه / مقالات پروتز سینه / پروتز سینه چیست، انوع مختلف پروتز، مزایا و مراقبت های پروتز

پروتز سینه چیست، انوع مختلف پروتز، مزایا و مراقبت های پروتز

پروتز سینه را به نام ایمپلنت سینه یا Augmentation Mammoplasty نیز می شناسیم که در معنی یعنی اینکه سینه را با استفاده از افزایش حجم آن و بزرگ کردن سینه بازسازی کنیم، این عمل زیبایی یک از پر طرفدارترین عمل ها و جراحی های زیبایی در دنیا است سالانه زن های زیادی چه در ایران و چه در خارج از ایران این عمل زیبایی را انجام می دهند. این امکان وجود دارد که بر اثر حاملگی یا شیر دادن یا سرطان حجم سینه ها کوچک شده و سینه ها حالتی مانند افتادن پیدا کنند که برای برطرف کردن این مشکل از پروتز سینه استفاده میکنند. در این مقاله ما شما را جراحی پروتز سینه و انواع روش ها آن و همچنین انواع پروتز هاو مراقبت های قبل و بعد از عمل آشنا خواهیم کرد.

عمل جراحی پروتز سینه چیست؟

افزایش حجم و اندازه سینه یک عمل بون خطر است که بدون هیچ مشکلی قابل انجام می باشد، این عمل نهایتا ۲ ساعت زمان میبرد و در این مدت بیمار بیهوش خواهد بود. مانند هر عمل و جراحی دیگری برای اینکه بیمار نسبت به این عمل آشنایی کامل داشته باشد توصیه می شود که بیمار حتما یک جلسه را به عنوان مشاوره با پزشک یا دکتر پروتز سینه و معالج خود داشته باشد تا با پروتز سینه و انواع روش های مختلف آن برای بزرگ تر کردن سینه آشنا گردد و بهترین نوع پروتز را بر اساس شکل بدن بیمار تجویز کنند.

معمولا با توجه به بافت سینه بیمار و پهنای سینه مراجعه کننده می توان نوع پروتز مورد استفاده را انتخاب کرد. خیلی از افرادی هستند که بدلایلی که مربوط به بیماری یا دلایل خاصی است مجبور به انجام عمل زیبایی افزایش حجم سینه خود هستند و شاید تصور کنند که این عمل شکل طبیعی سینه آنها را از بین میبرد اما این افکار و احساس تنها قبل از عمل و برای روز های اولیه بعد از عمل می باشد و بعد از عمل و با گذشت مدت زمانی نه چندان زیاد این احساس از بین خواهد رفت.

در عمل جراحی بزگ کردن سینه برای جایگذازی پروتز نیاز به برش می باشد که این کار با انجام ۳ برش در محل های مختلفی انجام می گردد، برش ها به ترتیب در اطراف نوک پستان، در چین زیر پستان و زیر بغل مراجعه کننده ایجاد می شود. بعد از انجام برش در اطراف سینه ، پروتز را از بالای سینه وارد بدن می کنند. البته این امکان وجود دارد که وارد کردن از طریف دیواره قفسه سینه نیز صورت بگیرد. بعد از وارد شدن پروتز به بدن، این بدن است که پروتز را در جای مشخص شده نگه داشته و اجازه جابجایی زیر پوست به آن نمی دهد. بعد از جایگذازی پروتز در زیر سینه پزشک معالج جای برش را بقیه زده  و می بندد.

پروتز سینه چیست، انوع مختلف پروتز، مزایا و مراقبت های پروتز

انواع پروتز ها :

  • پروتز با برجستگی کم

  • پروتز با برجستگی بالا

  • پروتز با برجستگی خیلی بالا

پروتز سینه گرد

افرادی که دوست دارند سینه آنها برجسته و خوش فرم به نظر بیاید می توانند از پروتز سینه گرد استفاده کنند، همچنین این پروتز سینه را نرم و خوش بافت جلوه می دهد.

پروتز سینه اشکی

افرادی که دوست دارند پروتز سینه آنها طبیعی تر به نظر برسد می توانند از پروتز سینه اشکی استفاده کنند، همچنین این پروتز برای افرادی که بافت سینه ندارند و سینه هایی بدون شکل را دارا هستند و همچنین در سینه های خود عدم تفارن دارند مناسب است.

پروتز هایی که برای سینه استفاده می شوند از ۳ نوع جنس تولید می گردند که البته از نظر کیفیت مشابه هم هستند اما از نظر هزینه و احساس راحتی و همچنین در محل شکاف با هم فرق می کنند که بیمار بر اساس سلیقه شخصی خود از یکی استفاده می کند. پروتز های سینه آب نمکی، پروتز های سینه سیلیکونی و پروتز سینه ثابت.

پروتز های سینه از جنس آب نمکی گرد می باشند و درون آنها با آب نمک استریل شده پر شده است، جداره این پروتز های سینه غیر قابل نفوذ می باشد و همچنین جنس این پروتز ها از پروتز سیلیکونی سفت است. اگر طی مشکلی این پروتز پاره شود مایع درون آن بدون هیچ مشکلی جذب بدن می شود و خوده پروتز نیز به شکل صاف و تخت در می آید و هیچ مشکلی برای سلامتی بدن ایجاد نمیکند.

پروتز سینه سیلیکونی همانطور که از اسمش پیداست از سیلیکون ساخته شده است و تقریبا شبیه به ژل می باشد. این پروتز ها امنیت خیلی بیشتری نسبت به بقیه پروتز ها دارند پس همین مزیت خود می تواند یکی از علت های انتخاب این پروتز برای دیگر خانم ها باشد. همچنین اگر این پروتز پاره شود مایع درون آن به فضای اطراف جذب می شود.

بزرگ کردن سینه دکتر پروتز های سینه / دکتر پروتز های سینه / دکتر پروتز های سینه در مشهد / دکتر پروتز های سینه تهران / دکتر پروتز های سینه در اصفهان / /دکتر پروتز های سینه در شیراز / دکتر پروتز های سینه در کرج / بهترین دکتر پروتز های سینه / بهترین دکتر پروتز های سینه در اصفهان / دکتر حافظی پروتز های سینه / دکتر توکلی پروتز های سینه / بهترین دکتر پروتز های سینه در مشهد / دکتر صفایی پروتز های سینه / دکتر هوشمند پروتز های سینه / بهترین دکتر پروتز های سینه تهران / دکتر متخصص پروتز های سینه / دکتر هادیان پروتز های سینه / دکتر قناعت پیشه پروتز های سینه / پروتز های سینه دکتر وزین دل / پروتز های سینه دکتر حق گذار / پروتز های سینه دکتر حافظی / پروتز های سینه دکتر رامبد صمیمی / پروتز های سینه دکتر وارسته کیا / پروتز های سینه دکتر خوب / پروتز های سینه دکتر منافی / پروتز کردن سینه / سینه پروتز کردن شده / سینه پروتز کردن / پروتز کردن سینه قیمت / پروتز کردن سینه نی نی سایت / پروتز کردن سینه عکس / پروتز کردن سینه و شیردهی / پروتز کردن سینه چگونه است / پروتز کردن سینه ٣۵٠ سی سی / پروتز کردن سینه ۴٠٠ سی سی / پروتز کردن سینه منتور / پروتز کردن سینه و عوارض آن پروتز کردن سینه اشکی / پروتز کردن سینه در شیراز / پروتز کردن سینه مارک منتور / پروتز کردن سینه ٣٧۵ سی سی / پروتز کردن سینه بعد از سرطان / پروتز کردن سینه مدل اشکی

بزرگ کردن سینه پروتز کردن لب پروتز کردن لب در خانه  پروتز کردن لب با دارچین پروتز کردن لب به انگلیسی پروتز کردن لب با ویتامین پروتز کردن لب عکس پروتز کردن لب با لیوان پروتز کردن لب چیست پروتز کردن لب دائمی پروتز کردن لب با تزریق ژل پروتز کردن لب در اصفهان پروتز کردن لب نی نی سایت پروتز کردن لب چگونه است پروتز کردن لب در مشهد پروتز کردن لب چه عوارضی دارد پروتز کردن لب در شیراز پروتز کردن لب بدون عمل پروتز کردن لب چگونه انجام میشود پروتز کردن لب یک سی سی پروتز کردن لب قیمت پروتز کردن لب نیم سی سی لب پروتز کردن به انگلیسی لب پروتز کردن شده لب پروتز کردن زیبا لب پروتز کردن بازیگران لب پروتز کردن سحر قریشی لب پروتز کردن طبیعی لب پروتز کردن خوشگل لب پروتز کردن قبل و بعد لب پروتز کردن مردانه لب پروتز کردن پروتز کردن گونه پروتز کردن گونه بازیگران ایرانی پروتز کردن گونه قبل و بعد پروتز کردن گونه-هزینه پروتز کردن گونه+عوارض پروتز کردن گونه نی نی سایت پروتز کردن گونه چیست پروتز کردن گونه در شیراز پروتز کردن گونه و لب پروتز کردن گونه در تهران پروتز کردن گونه با چربی پروتز کردن گونه در اصفهان پروتز کردن گونه با تزریق چربی پروتز کردن گونه مردان پروتز کردن گونه عکس پروتز کردن گونه در اهواز پروتز کردن گونه دائمی پروتز کردن گونه طبیعی پروتز کردن گونه با جراحی پروتز کردن گونه به انگلیسی پروتز کردن گونه و فک گونه پروتز کردنی گونه پروتز کردن شده پروتز کردن گونه و چانه پروتز کردن گونه و عوارض آن گونه پروتز کردن

درباره‌ی 123@bp

همچنین ببینید

پیش‌نویس خودکار

قسم پروتز سینه Arion چیست؟

عبودیت درون زمینه نیوشه از شکاف جراحی، معقول که ناتندرست خواهد داشت و علایم عفونت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *